Sale zabaw dla dzieci. Budowa i projektowanie sal zabaw dla najmłodszych.

Projektowanie i adaptacja pomieszczeń na sale zabaw dla dzieci.
Nasze sale zabaw charakteryzują się dużą atrakcyjnością, jakością wykonania i trwałością zastosowanych w nich elemetów. Zapewniamy dziecią możliwe maksimum atrakcji, dzięki wymyślnym labiryntom z przeszkodami, różnego typu zjeżdżalniami, mostkami do przechodzenia i wspinaczki. To tylko nieliczne z elementów konstrukcji, które proponujemy.


Dodatkowo dysponujemy wieloma formami elementów uzupełniających które w znacznym stopniu mogą podnosić atrakcyjność sali zabaw.
Zaczynając od końcików tematycznych i dodatkowych urządzeń rekreacyjnych, a kończąc na naszej ofercie urządzeń pneumatycznych (np. mini zamki dmuchane i zjeżdżalnie)

Poniżej niektóre z naszych wcześniejszych projektów i realizacji:


.
...

Budowa zewnętrznych sal zabaw dla dzieci.
Zewnętrzne sale zabaw wyposażone są w odpowiednie konstrukcje wraz z zadaszeniem i rozsuwanymi lub demontowalnymi zasłonami.
Zewnętrzne sale zabaw to idealne rozwiązanie dla sezonowej działalności np. przy barach,restauracjach, hotelach, ośrodkach wczasowych, miasteczkach nadmorskich i w górach. Jest to najszybsza forma poszerzenia swojej dotychczasowej działalności o kolejne atrakcje dla najmłodszych.

Wszystkie nasze sale budowane są z najlepszych materiałów, odpornych na warunki
panujące w naszym umiarkowanym klimacie tzn.
odpowiednie zabezpieczenia przed deszczem i wiatrem. Materiały odporne zarówno na niskie temperatury jak i ochrona przed upalnym słońcem. Do tego nasze sale zewnętrzne budujemy z myślą o ich łatwym montażu i demontażu w dogodnych dla Państwa lokalizacjach. Atrakcyjność zewnętrznych sal zabaw nawet w najmniejszym szczególe nie odbiega od możliwości tradycyjnych wewnętrznych sal zabaw. Możemy zamontować każdą interesującą Państwo atrakcje z uwzględnieniem pracy na zewnątrz (outdoor).
Poniżej przedstawiamy przykładowe zewnętrzne sale zabaw:
Powierzchnia N x N x Nh. Sala zabaw w formie wielkiego namiotu z rozsuwanymi kurtynami w zależności od warunków pogodowych (zawsze chroni przed deszczem bawiące się
dzieci.


.

 
Jak uzyskać szczegółowe informacje i ofertę?
Aby uzyskać szczeółową ofertę prosimy o kontakt z naszą firmą (Wszelkie niezbędne dane teleadresowe znajdziecie Państwo w zakładce "Kontakt" głównego górnego paska naszej strony).
Lub najlepiej wysłać wiadomość na adres:
laminex@laminex.pl zawierającą rysunek
pomieszczenia i wymiary pwierzchni do zabudowy (w tym wysokość i ew. filary), oraz podstawowe informacje mogące ułatwić nam przygotowanie kosztorysu i wstępnego projektu.
Mobilne sale zabaw. Aby zapoznać się z najbardziej mobilnymi wersjami sali zabaw do obsługi imprez plenerowych zapraszamy do osobnej grupy produktów - Przyczepy.

Zapraszamy.

Dmuchańce zjeżdżalnie I Suche baseny I Sale zabaw I Hale namiotowe